جامعه‌ی خبری تحلیلی کارون پرس | نگاه صریح رسانه ای مستقل و غیر وابسته         
شرکت ملی نفت ایران پرداخت حدود یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای شهرهای اندیکا، لالی و مسجدسلیمان در زمینه‌ راه، مسکن، نوسازی و ترمیم مدارس با اولویت و بدون محدودیت را متعهد شد.
کد خبر: 519
تاریخ انتشار: شنبه 24 مهر 1400 - 22:18
  نسخه PDF این خبر   اشتراک گزاری در واتس آپ   اشترک گزاری در تلگرام   اشترک گزاری در تلگرام    

محسن خجسته‌مهر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه ویژه مناطق زلزله‌زده اندیکا در استانداری خوزستان اعلام کرد: شرکت ملی نفت ایران حدود یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار به اجرای طرح‌هایی در حوزه راه، مسکن، نوسازی و ترمیم مدارس در شهرهای اندیکا، لالی و مسجدسلیمان اختصاص می‌دهد.

وی افزود: شرکت ملی نفت ایران با اولویت و بدون محدودیت برای اجرای هر کدام از پروژه‌های مربوطه، اعتبار لازم  را می‌پردازد.

معاون وزیر نفت افزود: تخصیص اعتبار ۲۴۰ میلیارد ریالی برای ساخت ۴۰۰ واحد مسکونی در مسجدسلیمان نیز به‌عنوان دیگر تعهد شرکت ملی نفت ایران تا پایان امسال تأمین می‌شود و آمادگی داریم اعتبار لازم را با ارسال صورت وضعیت‌ها با قید اولویت پرداخت کنیم.

خجسته‌مهر ادامه داد: با مشارکت حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان، شرکت‌های ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری خدمات امدادرسانی به مناطق زلزله‌زده انجام شد که توزیع بسته‌های موادغذایی، اعزام کامیون حمل سوخت، بیل مکانیکی، آب معدنی، موکت، پتو و بسته معیشتی از جمله این خدمات بود.

وی با اشاره به اینکه با وجود قانون متوازن می‌توانیم وظایف و مسئولیت‌های اجتماعی را انجام دهیم، گفت: این قانون به شکلی نوشته شده که بهره‌وری استفاده از منابع را کم می‌کند و گاهی نمی‌توانیم در یک منطقه خاص از آن استفاده کنیم.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران تأکید کرد: این قانون باید به گونه‌ای اصلاح شود که در کل منطقه و خوزستان بر اساس پروژه‌های تعریف شده استفاده شود که در فرصت مناسب اصلاحیه قانون متوازن پیشنهاد و برای دولت ارسال می‌شود.

نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه ویژه مناطق زلزله‌زده اندیکا در محل استانداری خوزستان با حضور محسن رضایی، معاون اقتصادی رئیس جمهوری برگزار شد.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0تحلیل روز
تیم اقتصادی احتمالی دولت آیت‌الله رئیسی چه کسانی هستند؟
گزارش خبری

تیم اقتصادی احتمالی دولت آیت‌الله رئیسی چه کسانی هستند؟

سحر ارجمندی منش
برای بسیاری از مردم تیم اقتصادی دولت جدید قابل توجه و دارای اهمیت ویژه ای است.
یادداشت و تحلیل
۱/۵
سایر اخبار
پربازدید
پربحث

Sorry. No data so far.

Sorry. No data so far.