جامعه‌ی خبری تحلیلی کارون پرس | نگاه صریح رسانه ای مستقل و غیر وابسته         
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی گفت: برخی افراد با اجاره واحدهایی اقدام به بسته بندی و توزیع میوه و صیفی جات با قیمت های گزاف عرضه می کنند که مورد تایید اتحادیه نیست.
کد خبر: 506
تاریخ انتشار: شنبه 24 مهر 1400 - 22:03
  نسخه PDF این خبر   اشتراک گزاری در واتس آپ   اشترک گزاری در تلگرام   اشترک گزاری در تلگرام    

اسدالله کارگر درباره عرضه میوه و محصولات صیفی بسته بندی شده در خواربار فروشی و سوپر مارکت ها با قیمت‌های گزاف گفت: اخیراً به موردی برخورد کردم که یک کیلوگرم سیب زمینی بسته بندی شده را به قیمت ۱۸ هزار تومان عرضه می‌کرد در حالی که قیمت سیب زمینی بین ۵۵۰۰ تا نهایتاً در بهترین نوع، ۷,۰۰۰ تومان است.

وی با بیان اینکه مرکز عرضه کننده این محصول عنوان می‌کرد که شرکت این محصولات را بسته بندی و پخش می‌کند، افزود: مشخص نیست کدام شرکت اقدام به چنین کاری کرده و این اقدام به هیچ عنوان قابل قبول نیست و گرانفروشی محض است.

این فعال بخش خصوصی با بیان اینکه چنین شرکت‌هایی مورد تأیید اتحادیه فروشندگان میوه وسبزی نیست، گفت: برخی افراد با اجاره واحدهایی اقدام به بسته بندی و توزیع میوه و صیفی جات با قیمت‌های گزاف و بازار را نیز دچار اختلال می‌کنند همچنین شرکت‌هایی هم که در فضای مجازی فعالیت می‌کنند اما پروانه کسب ندارند، مورد تأیید ما نیستند چرا که کنترلی روی کار آنها وجود ندارد.

کارگر اضافه کرد: فقط یک شرکت که در فضای مجازی فعالیت می‌کند از اتحادیه پروانه کسب دریافت کرده و روند دریافت مجوز و پروانه کسب برای سایرین نیز تسهیل شده و هر کس بخواهد می‌تواند به راحتی مجوز دریافت وفعالیت کنند.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0تحلیل روز
تیم اقتصادی احتمالی دولت آیت‌الله رئیسی چه کسانی هستند؟
گزارش خبری

تیم اقتصادی احتمالی دولت آیت‌الله رئیسی چه کسانی هستند؟

سحر ارجمندی منش
برای بسیاری از مردم تیم اقتصادی دولت جدید قابل توجه و دارای اهمیت ویژه ای است.
یادداشت و تحلیل
۱/۵
سایر اخبار
پربازدید
پربحث

Sorry. No data so far.

Sorry. No data so far.