جامعه‌ی خبری تحلیلی کارون پرس | نگاه صریح رسانه ای مستقل و غیر وابسته         
بیش از 5 سال است که به جهت اشتباهات مکرر پزشکی چه در بخش تشخیص و چه در عمل های جراحی و بعد از آن دوره نقاهت دربیمارستان و  منزل بوده ام .
کد خبر: 492
تاریخ انتشار: شنبه 24 مهر 1400 - 14:15
  نسخه PDF این خبر   اشتراک گزاری در واتس آپ   اشترک گزاری در تلگرام   اشترک گزاری در تلگرام    

البته به آن باید دوره لعنتی کرونا را اضافه کرد که البته بخش اعظم آن هم دوره ترمیم و بهبودی بیماری بود . الحمدالله فعلا بد نیستم به دعای خیر  دوستان والبته لطف خداوند متعال و صدقه سر صاحب عصر (عج)  بازهم نفس میکشم خدا را شاکرم که ماندم .

تا علاوه بر عاشورا ، اربعین حسینی را هم ببینم . به جهت اینکه خودم شخصا بر سر کار نبودم و نمی توانستم حداقل کنترلی  بر روندکار داشته باشم  ، مجبور شدم که کارون پرس را برای این مدت غیر فعال کنم . چرا که می دانستم از راه دور نه می توان خبرنویسی و پیگیری کرد و نه از پس پاسخگویی به شکایت های استانداران اسبق استان بر آمد؛ البته به این شکایت ها اضافه کنید؛ شکایت دو سه جای دیگر را .

با همان توان و عزم راسخ آمده ایم تا در کنارتان باشیم و صدایی رسا، هرچند شمرده شمرده برای مردم خوب استان، زیاد اطاله ندهم . امیدوارم دوستان و دیگر عدالت خواهان استان دستمان را در این برهه که همنوا با عدالت خواهی و عدالت طلبی است؛ بگیرند .

از همه دوستان و همکاران هم در دوره قبلی اداره کارون پرس کمال تشکر را دارم. می‌دانم در آن دوره به خاطر کم تحملی خیلی در استرس و نگرانی بودند . باز هم بیشتر سخن خواهیم گفت . هرچند بسیاری از این حرفها در قالب خبر و گزارش خواهد آمد.

انشاالله با شگفتی ها خواهیم آمد . این آمدن مجددا در آستانه ولایت حضرت امام زمان (عج) را به فال نیک برای مجموعه کارون پرس می دانیم .

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0تحلیل روز
تیم اقتصادی احتمالی دولت آیت‌الله رئیسی چه کسانی هستند؟
گزارش خبری

تیم اقتصادی احتمالی دولت آیت‌الله رئیسی چه کسانی هستند؟

سحر ارجمندی منش
برای بسیاری از مردم تیم اقتصادی دولت جدید قابل توجه و دارای اهمیت ویژه ای است.
یادداشت و تحلیل
۱/۵
سایر اخبار
پربازدید
پربحث

Sorry. No data so far.

Sorry. No data so far.