جامعه‌ی خبری تحلیلی کارون پرس | نگاه صریح رسانه ای مستقل و غیر وابسته         
رییس شورای اسلامی شهر دزفول گفت: فضای مجازی دزفول مسموم است و برخی رسانه‌ها قلم خود را فروخته و به ناحق از برخی افراد حمایت و برخی را تخریب می‌کنند.
کد خبر: 423
تاریخ انتشار: یکشنبه 6 تیر 1400 - 20:58
  نسخه PDF این خبر   اشتراک گزاری در واتس آپ   اشترک گزاری در تلگرام   اشترک گزاری در تلگرام    

سید مصطفی عظیمی‌فر روز یکشنبه در نشست اعضای شورای دوره پنجم و منتخبان دوره ششم با تاکید بر لزوم استقلال شورا افزود: تمام ظرفیت اعضای شورا برای رفع مشکلات مردم در ۶ کمیسیون‌ تخصصی به کار گرفته شود.

وی ادامه داد: اعضای شورا باید درصورت حضور در نشست‌های مختلف شهر با دفاع از حق مردم به مسائل و مشکلات شهر رسیدگی کنند.
رئیس شورای اسلامی شهر دزفول به منتخبان ششمین دوره شورای شهر توصیه کرد از امضا و تصمیم تکی که در برخی موارد گریبانگیر دوره پنجم شورا شده بود پرهیز و تصمیمات را در صحن علنی با حضور همه اعضا بگیرند.
وی همچنین به منتخبان ششمین دوره شورای شهر دزفول توصیه کرد خود را درگیر اخبار کم اهمیت و استخدامی‌ها نکنند زیرا برخی افراد مشکلاتی را مطرح می کنند که حل آنها در توان اعضای شورا نیست.

عظیمی‌فر با بیان اینکه مصاحبه و ارائه گزارش به مردم وظیفه سخنگو و رئیس شورا است، بیان کرد: کار شوراها کار گروهی است لذا نباید تک روی شود.

وی افزود: سعی نشود برخی کارها به نام یک نفر پیش رود، اعضای شورا باید مشکلات مردم را از طریق مسوولان استانی و کشوری پیگیری کنند.

رییس شورای اسلامی شهر با اعلام آمادگی کامل شورای پنجم برای تعامل با شورای ششم، اعتماد و رأی مردم را بزرگترین سرمایه اعضای جدید خواند و گفت: لازم است در جهت صیانت از این سرمایه گام برداشته شود.

عظیمی‌فر با تاکید بر لزوم ارتباط مؤثر و شبانه روزی شورا با مردم و دفاع صریح از حق مردم و جلوگیری از مصامحه با توجه به نمایندگی مردم و جایگاه والای شورا اظهارداشت: شورا باید از درگیر شدن در مسائل خرد و روزمره پرهیز و شهرداری بزرگ، مقتدر، پاسخگو، شورایی و اهل مشورت را انتخاب کند.

وی اظهار امیدواری کرد که شورای ششم، با همدلی و همگرایی بتواند کارنامه ای خوب از خود به یادگار بگذارد که رضایت خداوند و مردم را به همراه داشته باشد.

محمدحسن پرآور رئیس سنی شورای ششم نیز ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه، تعامل و وحدت را عامل پیشرفت شهر عنوان و بیان کرد: قدردان کسانی هستیم که در جهت پیشرفت و توسعه شهر گام بردارند و در شورای آینده نیز از تجربیات اعضای ادوار گذشته استفاده خواهیم کرد.

اعضای شورای اسلامی شهر دزفول و منتخبان دوره ششم نیز در این نشست به بیان نکاتی در باب وظایف شورا، عملکرد شورای پنجم و همچنین انتظارات مردم از شورا پرداختند.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0تحلیل روز
تیم اقتصادی احتمالی دولت آیت‌الله رئیسی چه کسانی هستند؟
گزارش خبری

تیم اقتصادی احتمالی دولت آیت‌الله رئیسی چه کسانی هستند؟

سحر ارجمندی منش
برای بسیاری از مردم تیم اقتصادی دولت جدید قابل توجه و دارای اهمیت ویژه ای است.
یادداشت و تحلیل
۱/۵
سایر اخبار
پربازدید
پربحث

Sorry. No data so far.

Sorry. No data so far.