جامعه‌ی خبری تحلیلی کارون پرس | نگاه صریح رسانه ای مستقل و غیر وابسته         
رئیس بنیاد نخبگان خوزستان:
رئیس بنیاد نخبگان خوزستان گفت: دانشجویان واجد شرایط از شیوه‌نامه حمایت از فعالیت‌های علمی و فرهنگی در سامانه اطلاعاتی بنیاد نخبگان ثبت‌نام کنند.
کد خبر: 414
تاریخ انتشار: جمعه 4 تیر 1400 - 20:55
  نسخه PDF این خبر   اشتراک گزاری در واتس آپ   اشترک گزاری در تلگرام   اشترک گزاری در تلگرام    

علی حسین صابری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: دانشجویان هر یک از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور که واجد شرایط مذکور در «شیوه‌نامه پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰» هستند، می‌توانند درخواست خود را از طریق سامانه اطلاعاتی بنیاد به نشانی sina.bmn.ir ارائه کنند.

وی افزود: فرایند ثبت‌نام آن دسته از متقاضیانی که در حال حاضر دانشجو هستند از یکم تیرماه امسال آغاز شده و لازم است که این دانشجویان اطلاعات و مستندات خود را به همراه تصاویر مربوط در سامانه سینا بارگذاری یا به‌روزرسانی کنند.

رئیس بنیاد نخبگان خوزستان تصریح کرد: ثبت‌نام دانش‌آموختگان دانشگاه‌ها که در مهرماه سال جاری در دوره‌های تحصیلی کارشناسی ارشد یا دکترای تخصصی در یکی از دانشگاه‌های کشور به عنوان دانشجوی جدیدالورود مشغول به تحصیل می‌شوند نیز از یکم تیرماه آغاز شده است.

صابری گفت: لازم است که این افراد اطلاعات و مستندات خود را به همراه تصاویر مربوط و تا مهلت تعیین شده در بند چهار در سامانه سینا بارگذاری یا به‌روزرسانی کنند.

وی اضافه کرد: این افراد همچنین پس از پذیرفته شدن در دانشگاه‌، اطلاعات مربوط به محل تحصیل خود را تا پانزدهم مهرماه سال جاری در سامانه سینا درج کنند تا در صورت برگزیدگی از پشتیبانی‌های بنیاد بهره‌مند شوند.

رئیس بنیاد نخبگان خوزستان بیان کرد: متقاضیان بندهای دو و سه حداکثر تا پایان روز چهارشنبه ۳۰ تیرماه امسال (غیرقابل تمدید) فرصت دارند که گزینه «درخواست بررسی پرونده برای بهره‌مندی از پشتیبانی‌های دانشجویی» را از بخش «ثبت درخواست‌ها» در سامانه انتخاب کنند.

صابری یادآور شد: زمان ثبت‌نام دانشجویان جدیدالورود دوره‌های پایه دانشگاه‌ها شامل دوره‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد پیوسته، دکترای حرفه‌ای و دکترای تخصصی پیوسته متعاقباً اعلام خواهد شد.

وی تصریح کرد: بر اساس رویه اجرایی تدوین شده قرار است که آخرین معدل متقاضیان، میانگین نمرات تا پایان نیم‌سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ در نظر گرفته شود.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0تحلیل روز
تیم اقتصادی احتمالی دولت آیت‌الله رئیسی چه کسانی هستند؟
گزارش خبری

تیم اقتصادی احتمالی دولت آیت‌الله رئیسی چه کسانی هستند؟

سحر ارجمندی منش
برای بسیاری از مردم تیم اقتصادی دولت جدید قابل توجه و دارای اهمیت ویژه ای است.
یادداشت و تحلیل
۱/۵
سایر اخبار
پربازدید
پربحث

Sorry. No data so far.

Sorry. No data so far.