جامعه‌ی خبری تحلیلی کارون پرس | نگاه صریح رسانه ای مستقل و غیر وابسته         
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اهواز:
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اهواز گفت: وضعیت فعلی، از دو مسئله خارج نیست و آن این است که یا ناکارآمدی مسئولین وجود دارد و یا آنکه قصد و غرضی در پشت این ماجراست که در هر دو صورت ورود دستگاه قضا به ماجرا را ضروری کرده است.
کد خبر: 371
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 1 تیر 1400 - 20:23
  نسخه PDF این خبر   اشتراک گزاری در واتس آپ   اشترک گزاری در تلگرام   اشترک گزاری در تلگرام    

محمود نوری سه‌شنبه در در گفت‌و‌گو با تسنیم در اهوازاظهار داشت: پس از ۵ دوره برگزاری انتخابات شورای شهر و تجربه دوره‌های مختلف انتخابات مجلس و خبرگان، هیچ گونه عذر و بهانه‌ای جهت تاخیر در اعلام نتایج با وجود آنکه‌، تمام شهرهای بزرگتر از اهواز از جمله تهران اصفهان مشهد اعلام شده است قابل پذیرش نیست.

وی افزود: در این دوره تمام امید مردم و جناح‌های سیاسی به برگزاری الکترونیکی انتخابات بود که روز انتخابات با بروز برخی اخلال‌ها، بی‌نظمی‌ها و بی‌تدبیری‌ها، به صورت دستی و ترکیبی شاهد آن بودیم که علاوه بر بازگردانی شائبه‌های دوره گذشته، بی‌تدبیری مسئولان دولتی را به نمایش می‌گذارد.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اهواز تصریح کرد: پیش از انتخابات، شائبه برخی لابی بازی‌ها برای تایید صلاحیت دقیقه نودی برخی و سپس خرید و فروش رای در روز انتخابات توسط همان افراد سلامت انتخابات را به خطر انداخت که اکنون نیز تاخیر در اعلام نتایج، بی‌کفایتی مسئولین استانی در اجرای تماماً قانونی انتخابات را به ذهن خطور می‌کند.

منبع: تسنیم
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0تحلیل روز
تیم اقتصادی احتمالی دولت آیت‌الله رئیسی چه کسانی هستند؟
گزارش خبری

تیم اقتصادی احتمالی دولت آیت‌الله رئیسی چه کسانی هستند؟

سحر ارجمندی منش
برای بسیاری از مردم تیم اقتصادی دولت جدید قابل توجه و دارای اهمیت ویژه ای است.
یادداشت و تحلیل
۱/۵
سایر اخبار
پربازدید
پربحث

Sorry. No data so far.

Sorry. No data so far.