جامعه‌ی خبری تحلیلی کارون پرس | نگاه صریح رسانه ای مستقل و غیر وابسته         
شمارش آرا شوراهای شهرهای خوزستان از ساعت دو بامداد آغاز و همچنان ادامه دارد و تا بحال اسامی منتخبین نهایی شوراهای برخی از شهرها اعلام گردید.
کد خبر: 151
تاریخ انتشار: شنبه 29 خرداد 1400 - 14:01
  نسخه PDF این خبر   اشتراک گزاری در واتس آپ   اشترک گزاری در تلگرام   اشترک گزاری در تلگرام    

پس از پایان زمان قانونی فرآیند اخذ رای در ساعت دو بامداد، شمارش آرا نیز در سراسر خوزستان نیز مانند سایر نقاط کشور آغاز شد.

بر اساس آمار اعلام شده تا به این لحظه، لیست منتخبین شوراهای شهرهای خوزستان به شرح زیر است.

حوزه انتخابیه شهر هویزه
عاشور مؤمنان زاده با دو هزار و ۲۵۶ رأی

علی شرفی با دو هزار و ۱۷۸ رأی

نجم جرفی با دو هزار و ۱۰۹ رأی

حسن بوعذار با دو هزار و ۰۱۰ رأی

سعید بوعذار با یکهزار و ۹۱۵ رأی

اعضای علی البدل:
علی کوتی با یکهزار و۷۳۲ رأی

حکیم بوعذار با یکهزار و ۴۶۸ رأی

حسن عذاری با یکهزار و۴۵۷ رأی

حوزه انتخابیه شهر رفیع از توابع شهرستان هویزه:

 محمد سواری با یکهزار و۱۶۶ رأی

کریم سواری با یکهزار و۱۴۷ رأی

ناجی والی‌پور با یکهزار و ۰۹۸ رأی

جبار جمیلی با ۸۵۱ رأی

علی عامر پور با ۷۹۵ رأی

اعضای علی البدل:

حبیب سواری با ۷۴۷ رأی

مهدی عامر پور با ۶۶۰ رأی

احمد آژ با ۶۰۵ رأی

حوزه انتخابیه شهر هندیجان

اکبر شنبدی با سه هزار و ۱۱۱ رای

مهدی عبادی با دو هزار و ۵۰۴ رای

علی اکبر بیرونی با دو هزار و ۴۲۰ رای

عارف عبادی با دو هزار و ۳۲۵ رای

امیر شکاری با دو هزار و ۲۲۴ رای

حوزه انتخابیه شهر هفتگل

سید علی حسینی با دو هزار و ۵۱۷ رای

سلیم علی پور با دو هزار و ۳۴۹ رای

محمدعلی مرادی سبزپوری با دو هزار و ۲۳۸ رای

فاطمه ممبینی با دو هزار و ۱۷۰ رای

شهناز اصلانی با دو هزار و ۱۲۰ رای

اعضای علی البدل:
سید رضا موسوی با یکهزار و۷۳۱ رای

سید علی مراد موسوی با یکهزار و ۵۰۲ رای

فرزاد موسوی با یکهزار و ۴۶۹ رای

حوزه انتخابیه شهر دزفول

سید باقر موسوی‌فخر با ۱۷ هزار و ۸۸۱ رای

محمدحسن پرآور با ۱۴ هزار و ۰۲۴ رای

غلامعلی رسالتی‌فر با ۱۳ هزار و ۸۸۸ رای

علیرضا مجدی نسب با ۱۳ هزار و ۳۵۵ رای

غلامعلی پوررضائی با ۱۱ هزار و ۱۷۳ رای

علیرضا زمانی راد با ۱۰ هزار و ۶۳۸ رای

عادل دوائی‌فر با ۱۰ هزار و ۵۷۱ رای

مهدی حاجی جعفر نمازی با ۱۰ هزار و ۲۸۵ رای

زهرا آدینه با ۱۰ هزار و ۲۱۲ رای

اعضای علی البدل:
زهرا مرادی با ۹ هزار و ۹۹۵ رای

حمید کلانتری با ۹ هزار و ۸۵۷ رای

صادق ابراهیم‌وند با ۹ هزار و ۲۵۱ رای

محسن معزی‌فر با ۹ هزار و ۲۱۴ رای

تورج بختیاری با هشت هزار و ۹۳۱ رای

میرزاعلی آستی با هشت هزار و ۸۵۳ رای

حوزه انتخابیه شهر شوشتر

غلامرضا اکبرزاده با ۶ هزار و ۶۴۶ رای

علیرضا تقی پور بیرگانی با ۶ هزار و ۵۱۹ رای

محمدحسین پورمحمدی با ۶ هزار و ۳۰۰ رای

اکبر شکوه‌نیا با ۶ هزار و ۳۸۵ رای

محمد حافظی زاده با ۵ هزار و ۱۶۹ رای

میلاد خیاط با پنج هزار و ۱۰۶ رای

یونس زین الدین‌خواه با پنج هزار و چهار رای

حوزه انتخابیه شهر رامشیر

بهرام حیدری با دو هزار و ۳۴۹ رای
میر حسین راشدی با دو هزار و ۲۱۲ رای
حسن عموری با یکهزار و ۹۳۵ رای
حسین کرد زنگنه با یکهزار و ۸۲۹ رای
سید مسعود هاشمی با یکهزار و ۵۴۰ رای

اعضای علی البدل:
رضا شاغولی با یکهزار و ۴۷۵ رای
امیر عموری با یکهزار و ۴۱۲ رای
مهدی نیکنام با یکهزار و ۳۹۴ رای

حوزه انتخابیه شهر اندیمشک

علی دوامی با ۶ هزار و ۱۷۲  رأی

مژگان دالوند با ۶ هزار و ۱۵۴ رأی

پناه آزادی نژاد با پنج هزار و ۸۱۹  رأی

نورالدین مدهنی با پنج هزار و ۳۹۳ رأی

احسان رضایتی با پنج هزار و ۱۰۱ رأی

مسلم میرزاوند با پنج هزار و ۲۸  رأی

علی جان میری نام با چهار هزار و ۹۱۵ رأی

اعضای علی البدل:

آرمان آرمان مهر با چهار هزار و ۵۵۴  رأی

کیان فر میرعالی با چهار هزار و ۴۴۳ رأی

فرزاد قلاوند با چهار هزار و ۳۹۶ رأی

حوزه انتخابیه شهر حمیدیه

احمد آلبوعبید با دو هزار و ۷۳۸ رای

سید رمضان موسوی با دو هزار و ۵۹۶ رای

حسن سواعد با دو هزار و ۱۱۱ رای

حسن معاوی با دو هزار و ۲۹ رای

حسن اصل عبیاوی پور با یکهزار و ۹۳۸ رای

حوزه انتخابیه شهر باوی (ملاثانی)

احمد حمیدی با دو هزار و ۴۵٩ رای

سعید امیری با دو هزار و ٣٩٣ رای

علیرضا عامری با دو هزار و ٧۴ رای

قادر وثوقی با یکهزار و۵٨٣ رای

عباس علوانی با یکهزار و ۴٢٢ رای

اعضای علی البدل: عظیم عطیه زاده با یکهزار و ٣١۴ رای

جاسم حمیدی با یکهزار و ٢٧٩ رای

حسین حمید با یکهزار و ٢۴٠ رای

حوزه انتخابیه شهر بهبهان

مهرداد خواجه با ۹ هزار و ۹۴۵ رای

محمدهادی روحی‌پور با هفت هزار و۵۵۳ رای

سیف الله علینژاد با پنج هزار و ۷۷۱ رای

محسن روانخواه با پنج هزار و ۲۳۸ رای

کاوه راهبر با پنج هزار و ۱۶۶ رای

فریدون قنواتی با چهار هزار و ۹۳۹ رای

جهانبخش گلخند شهرویی با چهار هزار و ۵۰۹

اعضای علی البدل:

امیر علیزاده باغملک با چهار هزار و ۳۱۳ رای

علیرضا آقاجری با چهار هزار و ۳۰۹ رای

ستار رحیم زاده با چهار هزار و ۱۱۴ رای

مهدی حمید با سه هزار و ۹۲۶ رای

عادل احمدنژاد با سه هزار و ۶۲۹ رای

حوزه انتخابیه شهر رامهرمز

سید علی محمد طباطبایی با پنج هزار و ۶۲۴ رای

فتح الله روشن با پنج هزار و ۶۱۵ رای

محمدرضا منگشتی زاده با پنج هزار و ۱۰۱ رای

مجید پژوهش با چهار هزار و ۶۳۶ رای

بهمن مهرابی با چهار هزار و ۴۰۰ رای

ابراهیم مانگشتی با چهار هزار و ۱۰۹ رای

عباس بنداد با سه هزار و ۷۴۵ رای

اعضای علی البدل:
ایمان عیوضی با سه هزار و ۶۴۵ رای
علی پاک نژادیان با سه هزار و ۵۲۳ رای

حوزه انتخابیه شهر کوت عبدالله

قاسم شریفات با سه هزار و ۳۳۴ رای

سید لفته حزباوی با سه هزار و ۲۶۳ رای

هاشم مجدم با سه هزار و ۲۲۲ رای

حبیب دریس زایری با سه هزار و ۰۴۳ رای

محمد ناصری دو هزار و ۹۵۹ رای

جاسم باوی دو هزار و  ۸۶۲ رای

حمید فرحانی اصل با دو هزار و ۶۸۲ رای

حوزه انتخابیه شهر مسجدسلیمان 

محمود جعفری شهنی با پنج هزار و ۷۵۴ رای

علی زمانپور با پنج هزار و ۰۱۲ رای

محسن پیرعباسی با چهار هزار و ۶۶۹ رای

شهباز حیدری با چهار هزار و ۵۰۹ رای

عزیز قلی زمانپور با چهار هزار و ۴۶۰ رای

غضبان حکمت‌نژاد چهار هزار و ۴۳۳ رای

مهرداد حاجتی با چهار هزار و ۲۴۹ رای

حوزه انتخابیه شهر ایذه

عبدالکریم مقصودی مال‌امیری با هشت هزار و ۴۱۲ رای

جهانبخش رشیدی‌حر با هشت هزار و  ۴۰۵ رای

فاطمه مرادی با هفت هزار و ۲۲۴ رای

علیرضا خسروی با هفت هزار و ۰۴۸ رای

داود اسماعیل‌وند با ۶ هزار و ۹۷۴ رای

محمد داودی با ۶ هزار و ۷۹۰ رای

برزو شیخ زاده ۶ هزار و ۵۶۱ رای

اعضای علی‌البدل:

کهزاد مومن‌زاده با پنج هزار و ۹۲۹ رای

علی اسماعیل‌وندی با پنج هزار و ۸۷۸ رای

حوزه انتخابیه شهر لالی

رضا خدری میرقاید با یکهزار و ۸۱۸ رای

برزو جهانبخشی با یکهزار و ۶۵۵ رای

قاسم رستمی با یکهزار و ۵۰۳ رای

امید خدری میرقاید با یکهزار و ۴۸۵ رای

اکبر حیدری با یکهزار و ۱۳۷ رای

حوزه انتخابیه شهر شوش

مهدی تمیمی با چهار هزار و ۸۸۳ ﺭﺍی

حمیلا چرنگ با چهار هزار و ۸۸۲ ﺭﺍی

غلام مهدی اسلامی پناه با چهار هزار و ۱۲۴ رای

مسلم صفری با سه هزار و ۵۶۲ رای

علی دیناروند با سه هزار و ۵۶۲ رای

محمد میاحی با سه هزار و ۵۱۳ رای

علی حسین محمدی نژاد با سه هزار و ۳۸۶ رای

ﺍﻋﻀﺎی ﻋلی ﺍﻟﺒﺪﻝ:
احمد باجورند با سه هزار و ۲۹۷ رای

علی بویری منجی با سه هزار و ۰۶۱ رای

سیده آیدا تفاخ با دو هزار و ۶۵۲ رای

سعید مهرپرور با دو هزار و ۶۳۲ رای

ناصر دباتی شوش با دو هزار و ۳۳۲ رای

حوزه انتخابیه شهر بندر ماهشهر

جلال دریس با هشت هزار و ۲۶۰ رای

محمدتقی آلبوغبیش با هشت هزار و ۱۵۵ رای

مجتبی آبادی با هشت هزار و ۰۶۵ رای

کریم شکاری با ۶ هزار و ۵۴۹ رای

جمشید اصلاحی با ۶ هزار و ۱۰۸ رای

سعد عساکره نژاد با پنج هزار و ۶۵۶ رای

علی عساکره با پنج هزار و ۵۲۶ رای

اعضای علی البدل:
امین بهبهانی اسلامی با پنج هزار و ۱۶۱ رای

ابراهیم عساکره با چهار هزار و ۹۶۲ رای

ایوب عسکری با چهار هزار و ۸۲۶ رای

حوزه انتخابیه شهر چمران

عبدالباقی عساکره با دو هزار و ۱۵۸ رای

نادر حسن نژادیان با دو هزار و ۱۳۶ رای

ناصر عبادی با دو هزار و ۱۳۵ رای

محسن جلالی با یکهزار و ۷۷۹ رای

مجتبی بیرونی با یکهزار و ۵۱۷ رای

حوزه انتخابیه شهر خرمشهر

عبدالنبی پورخلف با سه هزار و ۳۱۸ رای

محمدجواد بچاری با سه هزار و ۱۴۹ رای

مجید حیدری با دو هزار و ۷۱۸ رای

منصور کعبی با دو هزار و ۶۱۲ رای

عادل چلداوی با دو هزار و ۴۴۱ رای

حسن پورحمزاوی با دو هزار و ۴۱۷ رای

ایوب رنجبر با دو هزار و ۴۰۷ رای

اعضای علی البدل:

حمید دورقی با دو هزار و ۳۳۱ رای

خالد ثانی زاده با دو هزار و ۳۲۲ رای

میلاد پورحمزاوی با دو هزار و ۱۶۳ رای

حوزه انتخابیه بندرامام خمینی

سعید ماضی زاده با چهار هزار و ۳۲۷ رأی

هدایت جوکار با سه هزار و ۵۰۷ رأی

عمار البوغبیش با سه هزار و ۱۸۹ رأی

قاسم رضائیان با دو هزار و ۹۳۵ رأی

فرید قنواتی با دو هزار و ۸۳۹ رأی

احمد مقدم با دو هزار و ۷۴۷ رأی

اصغر روحی اصفهانی اصل با دو هزار و ۷۰۵ رأی

حوزه انتخابیه شهر گتوند

ذبیح‌الله جهانبخش با دو هزار و ۷۶۸ رای

محمد کریم آقاجانی با دو هزار و ۲۲۴ رای

حسین رضائی با دو هزار و ۱۲۹ رای

علی راشدی با دو هزار و ۰۷۳ رای

گودرز شاپوری با یکهزار و ۹۲۳ رای

حوزه انتخابیه شهر آغاجاری 

ایمان مردانه با یکهزار و ۴۸۳ رای

صادق ناصری‌پور با ۱ یکهزار و ۳۷۷ رای

عبدالغفور رضاپوران قهفرخی با یکهزار و ۳۱۳ رای

محسن پورخلیلاوی با یکهزار و ۱۱۶ رای

شهرام حیدری با یکهزار و ۱۰۲ رای

حوزه انتخابیه شهر آبادان

قاسم بغلانی با ۶ هزار و ۶۵۵ رای
جاسم ثامری با چهار هزار و ۰۹۴ رای
سیدشریف موسوی با سه هزار ۶۸۰ رای
محمددریس با سه هزار و ۵۰۳ رای
حافظ دریس یا سه هزار رای
مسعود لیراوی دو هزار و ۹۷۹ رای
کوثره حیاوی با دو هزار و ۹۱۹ رای
عباس قیم با دو هزار و ۹۰۸ رای
محسن خزاعل با دوهزار و ۸۸۷ رای

اعضای علی البدل:

حمید چهارلنگی دو هزار و ۸۱۰ رای
امین ثامرحسنی با دوهزار و ۷۸۱ رای
هنام جلیلیان با دو هزار و ۷۱۳ رای
حمیدزرینی با دو هزار و ۷۰۴ رای
سید عدنان موسوی رابطی با دو هزار و ۶۶۶ رای
علی ابودوله با دو هزار و ۵۲۳ رای

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0



تحلیل روز
تیم اقتصادی احتمالی دولت آیت‌الله رئیسی چه کسانی هستند؟
گزارش خبری

تیم اقتصادی احتمالی دولت آیت‌الله رئیسی چه کسانی هستند؟

سحر ارجمندی منش
برای بسیاری از مردم تیم اقتصادی دولت جدید قابل توجه و دارای اهمیت ویژه ای است.
یادداشت و تحلیل
۱/۵